Blog

CardFinans Kredi Kartı Borç Sorgulama

CardFinans Kredi Kartı Borç Sorgulama

CardFinans Kredi kartı borç bilgileriniz, posta yoluyla adresinize iletilmektedir. Yanlış verilen adreslerden dolayı ödeme bilgileri postayla kendine ulaşmayan kişilerin, bir an önce kayıtlı bulundukları şubeye giderek, adres bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir.CardFinans Bankası kredi kartı borç öğrenme işleminizi çeşitli şekillerde gerçekleştirmeniz mümkündür. CardFinans Bankası bir Finansbank hizmeti olduğundan dolayı Finans Bankası kurumlarından da tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Şimdi sizlere detaylı ve açıklamalı olarak bunlardan bahsedeceğiz. Sizde bir CardFinans Bankası kredi kartı sahibiyseniz, mutlaka okumalısınız.

ATM yoluyla CardFinans kredi kartı borç sorgulama

CardFinans Bankası ATM’lerini kullanarak kredi kartı borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kredi kartınız ve şifreniz ile CardFinans Bankası ATM’lerinden giriş yaparak güvenli bir şekilde borç tutarınızı ve Card Finans kredi kartı hesap özeti öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile CardFinans kredi kartı borç öğrenme

CardFinans Bankası İnternet Bankacılığını kullanarak CardFinans kredi kartı borç sorgulama veya CardFinans kredi kartı borç öğrenmenin yanı sıra, CardFinans kredi kartı limit öğrenme ve CardFinans kredi kartı limit sorgulama işlemlerinizide gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak kredi kartınızın bağlı olduğu şubeye giderek internet bankacılığı kullanımını aktif hale getirmeniz gerekecektir. Daha sonra size verilen şifre bilgileri ile https://internetsubesi.finansbank.com.tr/ adresinden giriş yaparak, kredi kartı yönetim paneline ulaşabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile CardFinans kredi kartı borç sorgulama

CardFinans Bankası kredi kartı sahipleri ayrıca CardFinans Bankası kredi kartı borcu öğrenme işlemlerinizi Telefon bankacılığı kullanarak ta gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı hizmetini kullanabilmek için öncelikle 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak müşteri numaranızı ve şifre bilgilerinizi öğrenmeniz gerekecektir. Telefon bankacılığı hizmeti ile CardFinans Kredi kartı ekstresi öğrenme, CardFinans Kredi kartı Hesap özeti öğrenme, CardFinans kredi kartı Limit sorgulama gibi işlemleride 7/24 gerçekleştirebilmektesiniz.

ATM yoluyla CardFinans kredi kartı borç öğrenme

Cardfinans veya Finansbank ATM’lerinden Kredi kartı borç öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cardfinans Kredi kartı borcunuzu öğrenmek için, Size verilmiş olan kredi kartınız ile birlikte şifrenizi girerek ATM’ye giriş yapmalısınız. Ardından Hesap bilgileri bölümünden CardFinans Kredi kartı borç sorgulama menüsüne tıklayarak, Ay sonu hesap döküm bilgileri veya diğer bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

CardFinans Kredi kartı borcunuzu öğrenme konusunda sizleri bilgilendirdik, bunların dışında her ay düzenli dönem sonu hesap ekstreleriniz, kredi kartı başvurunuzda kullandığınız posta adresine düzenli olarak gelmektedir. Aksi durumda veya adres değişikliğinde bağlı bulunduğunuz şubenin müşteri temsilcisiyle irtibata geçerek işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Borç Sorgulama başlıklı makalemizde vakıf bank, vakıf bankası borç ve vakıf bankası borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

0


Yorum Yaz